1046 1034
 
 
Banner
Kommentaarid
 
pereklubi

lastekas

Mõningaid lehekülgedele postitatud kommentaare:

Marie-Eliise (eliise) emme: Vaga armas,kui lapsel juba enne syndi kodukas olemas!:)Imelik,et ma ise selle peale ei tulnud.. Palju paikest teile ja teie kohubeebile!:)

Sandra tädi: Väga armas musirullu ja äge kodulehekülg, lapsel supermälestus!!!

Urbans: Bqlo interesno vse pro4itat`!! O4en ponravilis fotografii! zdem popolnenii!

sandra: hästi kena kodulehekülg sul laura.. kui nägin seda jäin kohe tummaks kuna see on võrratult kena..

Liisa: Juhuu, Laurake! Sul on äraütlemata toredad vanemad,et nad on nii palju vaeva näinud ja sulle vahva netipesa pununud. Tule meile ikka külla, tahaks juba sinuga mängida. Oled vahva tirts!

Gea: Tanja, super asjaga oled hakkama saanud. Niiiii ilus kodukas! Nüüd saan ka kogu aeg näha, mida uut su tütreke teinud on. Väga huvitav oli lugeda. Ja Amelia on muidugi super nunnukas:)

Aleftina: Hästi tore lehekülg ikka.Mul tuli kohe pisar silma,nii armas oli lugeda. Päikest teile!

Nele: Ossa juudas, kuidas emme on siia aega pühendanud! Mul sõi poiss kaks korda selle aja jooksul, kui kõik läbi sai vaadatud. Eriti tegusad olete!

Annika: Uskumatu aga tõsi, netimaailm on täis suuri avastusi! Palju õnne, kallis!"

Kadri ja Teho ja Toomas: Tuginedes reaalsele praktikale (ja vastavatele tõenditele usaldusväärsetest allikatest nagu näiteks Perekool.ee ja beebiveeb.net jms) võib möönda, et lutisõltlased kujutavad tõsist ohtu Vabariigi vaiksele ja tasasele vananemisele. Lisaks esineb kehtivas õigusruumis tõsiseid puudujääke lutisõltlaste tegevuse määratlemisel ning vajadusel ohjamismeetmete kasutamisel. Seega on juriidiliselt kõik korrektne.

Inga: See tuli netist välja, kui otsisin beebidega ujumist. Ja jäingi vaatama, mis imearmas kodulehekülg. Kindlasti on siin kasulikku vaadata teistele noortele emmedele, et võrrelda beebide arengut jne. Oled ilus poiss Randy ja lahe nimi on sul kaa ! Soovin sulle toredat kasvamist ja ole hea laps oma vanematele ! :)))

Laidi: Äärmiselt armas, et nüüd on võimalik teie tegemistel silma peal hoida ka siis, kui te ise nii kaugel olete:) Olge siis endiselt sama tublid ja toredad edasi! Eks me näeme vast ka ikka millalgi.

Mairi: Ajab täitsa beebiisu peale :P

Kristina & Marten: Väga vahva koduleht teil :)  peaks vist ka pojale sellise tegema.. ;)

Mona emme ja issiga: Aitäh, armas Miia, toreda kingituse eest! Nüüd mul varsti ka korralik koduleht :)

richard: hullemalt lahe kodukas sul.tahaks kohe ise kah sellist.

Heveli: Panite mu kohe hommikul naeratama :) - tõsiselt mõnus ja armas kodukas on sul Trefka- ja emme on sul tublisti vaeva näinud. Kallid Teile  :P

Janne: Niiiiiii armast kodulehte ma ei ole veel enne näinud!!!! :) väga tubli pisike ja emme...kallid teile... ;)

Emme ja issi: Kallis Laura! Kui Sa seda ükskord loed ja vaatad, siis oled Sa juba suur tüdruk. Loodan, et Sulle meeldib see, mis me siin teinud oleme ja võibolla ühel päeval saad seda ka oma lastele näidata. Soovime Sulle ilusaid hetki kõige siinoleva avastamisel. Armastame Sind, kallis tütreke! Sinu emme ja issi

katzz: See mingi üli-mega-lahe kodukas:P See rautselt mu lemmikutest :P Suured kallllyd:)

Marie-Eliise emmega: Tere,sõbrakesed!Tublid olete, et lõpuks ka natuke vaeva nägite ja tibule oma koduka tegite! Nii lahe on ju sugulastel-tuttavatel siin tema kasvamist-kosumist jälgida. Pisipojale musid ja kallid väikse Eliise poolt!

Tiina: kus siin pilte hinnata saab? ma paneks kohe 7-st 8 :D

Mia emmega: Johnn va häkker on endale vinge koduka teinud (kahtlustame, et emme abiga ;) ). Soovime kiku puhul õnne!

Randy: Väga lahe, et saan ka oma sõprade käekäiku siit kaeda -nii harva kui me ju kokku satume. Eks ma püüa ka õppust võtta ja varsti jalad alla ajada;)

Randy: Kuule Matu, utsita emmet takka, et täidaks sinugi kohta lahtrid ära, meil ka siis põnevam lugeda ;)

Onu rebu: Oleks mul ka selline leht, aga näe pole:( Muidu kateriin on väga tore, sõbralik ja väga armas tütarlaps.

Jaanika: Sa oled osanud väga laheda kodulehe teha!!! Väike pisilane on õnneseen, et tal niiii tore emme on :)

kristi: Teil on hästi vahva kodulehekülg! Kas täitsa ise tehtud? Väga meeldis siin olla, naeratus tuli näole kohe :))

Veronika ja Anette Maria: Väga nunnu lehekülg! Emme Eve on ikka väga-väga tubli! Jätka samamoodi, eks me Anettega vahel vaatame, kuidas pisikesel Günther Andreasel läheb.

Kairi Renojunsuga: Mõnna mõnna...on ju kaval asi see beebiveeb :) nii armas lugeda kohe, kuda põnnid kasvavad ;) Tublukesed olete

Kristi: Väga vahva beebipäevik!!! Emmele-issile jõudu ja jaksu, väikesele Kirkele palju, palju õnne!

Sigre, Kersti toakaaslane 95-97: Väga äge!- modernne beebipäevik! - pole varem säärast asja näinud! Head kosumist Kirkele!:)

t2di kristi: Nii kift on siin k2ia ja pilte vaadata ja lugeda millal ja kuidas sa esimest korda igasugu p6nevaid asju teed :) Kallid siit hawailt! :)