1046 1034
 
 
Banner
KKK
 
pereklubi

lastekas

Kuidas ma saan kindel olla, et Beebiveebi sisestatud andmed säilivad alatiseks?

Selle kindlustamiseks anname sulle võimaluse genereerida beebiraamatu. Beebiraamatu saad salvestada oma arvutisse või CD-le. Nii võid kindel olla, et info ja pildid ei lähe kuhugi kaduma. Beebiraamatut on kerge vaadata ja seda saab soovi korral ka välja trükkida ning paberkujul alles hoida.

Kas kõik internetis olevad inimesed näevad minu lapse infot?

See on sinu enda valida. Kui sul ei ole midagi selle vastu, et kõik külastajad sinu beebit imetleda saaks, siis jäta tema koduleht kõigile nähtavaks. Kui soovid peita teatud menüüpunkte, siis saad need kaitsta koodiga ning neid pääsevad vaatama vaid inimesed, kellele ise oled koodi andnud. Soovi korral võid koodi alla panna ka kogu kodulehe, siis ei pääse keegi ilma koodita su lapse kodulehele.

Kui mul ei ole piisavalt ideid, et kodulehte juttude ja infoga täita?

Selleks oleme loonud väga lihtsa ning loogilise infostruktuuri, kus on teemade ja küsimuste kaupa täpselt kirjas, milliseid asju võiksid sisestada. Sa võid ise valida, millised väljad ära täita soovid, täitmata väljad jäävad kodulehel nähtamatuks. Lisaks on sul ka võimalus kirjutada jutte täiesti vabas vormis.

Kui hästi pean ma arvutit tundma?

Kui sa arvutil trükkida oskad, siis sellest peaaegu et piisab. Lisaks võiksid veel teada, kuidas oma arvutist pilte üles leida, et saaksid need ühe hiireklõpsuga kodulehele lisada. Kogu Beebiveebi süsteem on tehtud sinu jaoks väga lihtsaks, piisab väga algelistest teadmistest arvutivallas. Probleemide korral võta julgelt ühendust meie klienditoega.