1046 1034
 
 
Banner
Kellele see on?
 
pereklubi

lastekas

Beebiveeb on väga paljudele...

Emadele-isadele – et oma lapse esimesi eluaastaid jäädvustada, jagada pilte ja jutte sugulaste ja sõpradega. Ühtlasi aitab see sisustada kodus lapse kõrval istuvate vanemate aega. Veebi kujundamisel ja täitmisel on sadu erinevaid võimalusi ja tuhandeid erinevaid kombinatsioone, millega kodus olev ema/isa saab katsetada ja mängida. Pane kokku kauneim kujundus ja kirjuta veebi huvitavaid ja lustakaid lugusid!

Vanaemadele-vanaisadele – nemad tahavad kindlasti pidevat infot beebi arengu kohta. Nüüd on neil see võimalus isegi siis, kui nad Eestimaa teises otsas elavad. Lähevad vaid beebi isiklikule internetiaadressile ning näevad sealt beebi kohta niipalju infot, kui vanemad viitsivad sisestada või soovivad välja näidata. Ühtlasi saavad nad vaadata pildigaleriisid ning omale meelepärased pildid ka ilmutada ja koju saata lasta.

Sugulastele-sõpradele – ka nemad soovivad beebi arenguga end kursis hoida. Enam ei ole vaja vaadata kümnes eri kohas asuvaid pildigaleriisid või jutukesi, nüüd on see kõik ühes kohas koos. Rõõmu teeb neile kindlasti ka see, et kui vaja kingitust katsikule minnes, siis Beebiveeb muudab selle leidmise neile eriti lihtsaks.

Beebile endale – kord saabub päev, mil sinu beebist kasvab tore noor neiu või noormees ja kindlasti tahab ta rohkem teada oma lapsepõlvest. Beebiveebis on kõik kindlalt kirjas ja tallel... jutud, pildid, arengunäitajad ja palju muud. Kas tänapäeval ongi enam mõeldav, et ta seda infot kuskilt mujalt näha sooviks, kui mugavalt arvutist.