beebiveeb.net foorum
KKK  Profiil  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  Kasutajagrupid  Liikmete nimekiri  Otsi  Registreeri  Logi sisse
beebiveebi tõlkimine

Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Kõik teised küsimused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede, 08.Dets.2006 01:08    Teema: beebiveebi tõlkimine Vasta viitega

Tere

Alustasime beebiveebi tõlkimist teistesse keeltesse. Otsime inimesi (eriti beebiveebi kasutajaid) beebiveebi tõlkima. Ära ei ütle ühestki keelest, nii et kui valdate ükskõik millist võõrkeelt (ka pudikeelt), andke teada! Oodatud on ka usinad eesti ja inglise keelse tõlke parandajad. Kui emakeel ei ole eesti keel, siis oma postituses anda ka teada, mis keelest (maks. 2) keelde eelistate tõlkida. Isegi kui meil on juba tõlkija olemas, ootame ka teisi sama keelde tõlkima - mitmekesi lihtsam ja lõbusam Wink

Teie beebiveeb

Viimati muutis seda Admin (Reede, 26.Jan.2007 13:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alisa
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Laup, 16.Dets.2006 16:47    Teema: Vasta viitega

tere! Minu emakeel on vene keel. Aga oskan hästi eesti keelt, mul on olemas kõrgtase. Õpin ülikoolis viimasel kursusel, mu eriala on eesti keel võõrkeelena ja lisaeriala - vene keel võõrkeelena.
Tõlkisin mõnede firmade jaoks infot vene keelde.
Aga, mida on vaja tõlkida beebiveebis, kas kasutajate lehekülge või mingit muud infot? Kui palju selle eest makstakse?
Olen huvitatud tõlkimisest vene keelde.
Wink Parimat,
Natalja (Alisa emme) Smile
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Laup, 16.Dets.2006 19:49    Teema: beebiveeb.net vastus Vasta viitega

Tere

Vene keelde tõlkimine sai just valmis, kuid mitte beebiveebi kasutaja poolt. Seega võib seal olla vigu (või halvasti sobivaid varjante) mida sooviksime, et keegi beebiveebist üle vaataks.

Esialgu on plaanis tasuda nende viisidega, mis on "Tasulised Lisad" menüü all. Kuid meil on ka teisi ideid kuidas abistavaid kasutajaid teiste seast esile tuua.

Ülejäänud info saadame teile priivaatsõnumiga foorumi postkasti.
Tagasi üles
amelia
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Esm, 18.Dets.2006 18:42    Teema: Amelia emme Vasta viitega

Olen ka nõus parandada vigu, mis esinevad vene keelse versioonis. Ise - saksa keele filoloog ja võiksin midagi saksa keelde tõlkida.
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm, 18.Dets.2006 18:58    Teema: beebiveeb.net vastus Vasta viitega

ideaalne, siis saame saksa keele kiiremini valmis. juhise saatsin privaatsõnumiga foorumi postkasti.
Tagasi üles
vaikeime
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Nelj, 21.Dets.2006 13:04    Teema: Vasta viitega

Tere!
Olen hariduselt eesti filoloog, kui vaja, võiksin eesti keelt üle vaadata. Lisaks olen teinud ka eesti-inglise tõlget - kui ka seda vaja, võiksin natuke inglise keelde tõlkida või siis juba tõlgitud üle vaadata.
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj, 21.Dets.2006 15:06    Teema: beebiveeb.net vastus Vasta viitega

Saatsime vajaliku info privaatsõnumiga foorumi postkasti.
Tagasi üles
valery
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Teis, 09.Jan.2007 14:41    Teema: Vasta viitega

Olen rahvuselt venelane, õpin inglise keele õpetajaks ja klassiõpetajaks. Saan tõlkida inglise keelde kui vaja
Natalija
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis, 09.Jan.2007 15:10    Teema: Vasta viitega

Inglise ja vene keel on nüüd tõlgitud, kuid kindlasti on mida parandada või kohendada.

Saatsime tõlkimiseks vajaliku info privaatsõnumiga teie foorumi postkasti.
Tagasi üles
christofer
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Laup, 20.Jan.2007 13:24    Teema: Vasta viitega

Tere!
Kui soovite, voiksin aidata rootsi keelde tolkimisega. Olen eestlane, kuid Rootsis elanud juba 2,5 aastat ja keel päris hästi suus.
Kersti
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Laup, 20.Jan.2007 17:46    Teema: beebiveeb.net vastus Vasta viitega

Väga tore, saatsime tõlkimiseks vajaliku info privaatsõnumiga teie foorumi postkasti.
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis, 23.Okt.2007 03:41    Teema: Saksa keel tõlgitud Vasta viitega

Meil on hea meel teatada, et esimesena jõudis kasutaja gunther beebiveebi täielikult võõrkeelde tõlkida ja selleks keeleks oli Saksa keel. Selle tänuväärse abi eest kinkisime sellele kasutajale kasutusaega, serveriruumi ja personaalse kujunuduse. Nüüd on personaalse kujundusega 3 kasutajat (neid tunneb ära kui näete otsingus nende kasutajanime ees tähte).

Kokku on beebiveebi tõlgitud kaheksasse ( 8 ) keelde. Hetkel oli beebiveeb.net keskkonnas lapse lehte võimalik täita neljas ( 4 ) keeles (Eesti, Inglise, Soome, Rootsi), kuid täna lisasime ka kauaoodatud Vene keele.
Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Kõik teised küsimused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes