beebiveeb.net foorum
KKK  Profiil  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  Kasutajagrupid  Liikmete nimekiri  Otsi  Registreeri  Logi sisse
Naljakaid ütlemisi

Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Midagi huvitavat
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede, 03.Apr.2009 00:48    Teema: Naljakaid ütlemisi Vasta viitega

Lapsesuu

Aadam oli minu järgi ristitud. Ta sõi Evaga õunu. Aga ainult ühe korra-ja siis oli nagu läbi kah.
ADAM,9-A

Ja veel enne seda plahvatas maakeral dünamiit ja dinosaurused surid välja.
LAURI,4-A

Vanasti oli kiviaeg,aga siis leiutas üks mees tsemendi ja siis tuli tsemendiaeg.
ROOPE,7-A

Kui mõtlen vanaisast lapsena,kujutlen teda mustvalgena.
GABRIEL,7-A

Vanasti olid päris päkapikud.Nüüd on nad kõik riigiteenistuses.
PER,6-A

Alguses saad rakuks, siis saad lapseks, siis saad emaks, siis saad vanaemaks, siis saad vanavanaemaks ja siis saad vanavanavanaemaks. Lõpuks on savi.
MARIA,6-A

Armastus on siis, kui näed kedagi,aga tunned seda kõhus.
SOFIA,5-A

Laulatusel ei tohi naerda ega ei öelda.
CATHERINE,5-A

Mõned inimesed ei tulegi kunagi ilmale, vaid jäävadki marjateradeks.
THOMAS,7-A

Kui isa seeme ei lähe emme muna sisse, siis sünnib lihtsalt harilik omlett.
MIKAEL,6-A

Kui pead koos vastu 65 aastat, siis saad kuldmedali. Siis peetakse kuldpulmi ja juuakse ja lõbutsetakse. Kui lahutad,saad ainult mõne plekitüki.
KARE,6-A

Mõnedel vanadel tädidel on habe, aga seda neile öelda ei tohi, sest nad hakkavad reageerima.
JOHAN,5-A

Vanainimesed murravad palju luid, sest nad komistavad pidevalt vaipade ja äärte ja ämbrite otsa. Ühel tädil, kes oli vist keegi muu kui minu vanaema, murdus enne tagumine jalg ja kui see paranes, siis murdus esimene jalg.
OBERTO,6-A

Paljusid asju ei tohi vanadekodus teha. Näiteks ei tohi sõita rulaga,närida nätsu või kanda lühikesi ruudulisi spordipükse.
LARS-ERIK,7-A

Kui inimesed vanaks jäävad, siis nad enam ei ütle, et armastavad teineteist. Siis nad küsivad, et kas tahad kohvi juurde küpsist ka või.
TORD,7-A

Kui ära sured,siis pääsed Pariisi.
KIM,6-A

Kui sured, jäävad käed ja jalad maa peale. Jumal tahab ainult hinge, sest see on nii õhuke. Muu jaoks tal ruumi pole.
MARTEN,6-A

Kui oled surnud, siis graveeritakse või kremeeritakse. Kui valid viimase, siis see tähendab,et sust tehakse kreemi. Aga see ei ole vaniljemaitsega,vaid tavaline hall kreem.
JACOB,6-A

Keisrilõige on see, kui beebi lõigatakse välja tagavaraväljapääsu kaudu.
MARTINA,6-A

Jõuluvana keha on punavalge, sest ta reklaamib Coca-Colat.
JULIAN,5-A

Inimesed on ehitatud keharakkudest. Rakud on nii pisikesed, et neid peab silmadega jõllitama, muidu ei näe.
THOMAS,6-A

Nina on tegelikult hingamise lihas. Aga seda võib kasutada ka tati vedamiseks.
EMIL,6-A

õlu muudab keha tihti väga ebasümmeetriliseks.
HERMAN,9-A

Närvid on nagu mingi kampsun, mille jumal on meie sisse kudunud. Kui üks lõng katki läheb, siis lähed hulluks ja paistad näost imelik.
ROBERT,7-A

Maainimesed naeravad väga palju, sest nad saavad nii palju värsket õhku. Ma ei usu, et nende lapsed peavad lasteaias käima, sest neil on kodus õues nii palju värsket õhku. Pealegi nad söövad lilli, sest see on kasulik.Maainimesed paistavad täitsa harilikud, eriti tagantpoolt. Aga kui on udu, siis neid ei ole näha.
VICTORIA,6-A

Kui raha üldse ei ole, siis paljud hakkavad vaesteks.
ROOPE,6-A

Need lehmad, kes rohkem ringi jooksevad ja udarat raputavad, teevad jogurtit.
ALLAN,5-A

Mõned lehmad on mustad. Need on sissesõitnud.
KARIN,5-A

Tüüpiline siga on roosa ja tal on koonus kaks auku.
PAULINE,6-A

Lapsed ei tee rumalaid asju. Neil on omad põhjused.
ANNA,7-A

Vanavanaemadel on väga suured rinnahoidjad. Need on nii suured, et ühte kaussi mahub terve minu pepu ja mõlemad põlved. Teise mahub minu vend.
KATJA,7-A

Ämm on vanaema, kes ei ole selle ema, kellest juttu on.
HANNE,6-A

Ämm on karistus selle eest, kui abiellud isikuga, keda sa ei tunne.
PAL,7-A

Vanasti sai piima lehmadelt, nüüd annab seda Alma.
LARS,5-A

Jeesus pidigi vee peal käima, sest mootorpaati polnud veel leiutatudja ujulesti tal ka ei olnud. Mootori leiutas keegi, kelle nimi oli Bell.Tal oli õun pea peal.
MAJKEN,7-A

See on tobe küll, et peab surema. Minu meelest ei pruugi inimesi kogu aeg vahetada. Mina arvan, et kui juba siin olla, siis las olla.
JOHANNES,8-A

* soolikad on selline kile, kuhu pakitakse vorsti (5a)
* magu on väga tähtis.kui magu poleks voolaks kogu toit otse jalgadesse(6a)
* ämm on vanematest selle ema, kes abiellub võõra perekonnaga (7a)
*vanaema on selline tädike, kellel enam hambaid pole ja kellel on paksud kintsud. Ta paneb need ööseks öökapi peale (6a)
* kana muneb mune, siga muneb vorste(5a)
* mõned lehmad on mustad. need on sissesõitnud (6a)
* koduloomad on need, kes roomavad seinte sees (7a)
* need lehmad kes rohkem ringi jooksevad ja udarat raputavad, teevad jogurtit (5a)
* pastoril on kurb töö. ta peab inimesi maa sisse kaevama või ahjus küpsetama(6a)
* kui keegi ära sureb, siis riputatakse vardasse pool lippu(4a)
* põlvekeder on kauss, mis on põlve all, et kui peaks vesi põlve tulema (5a)
* kui teed silmad lahti ja kõik on must,siis oled teadvuseta(7a)
* keha lõpeb kingadega (5a)
* vanemad inimesed lapsi ei saa. nende munasarjad on otsa lõppenud ja mehel on lisaks veel proteesiprobleemid (9a)
* armastus on siis , kui näed kedagi aga tunned seda kõhus (5a)
* viljastamishetkel sulab isa emaga kokku(6a)
* kui ikka lapsi ei saa, võib arst teha lapse katseklaasis. aga enamik lapsi on tehtud tavaliste klaasidega (7a)
* vanad mehed ei saa nokut eriti püsti ajada, ja kui see neil ka õnnestub, siis ta langeb jälle ohates kokku (7a)
* Keha sees on mingid nöörid, mida nimetatakse soolikateks. Need ripuvad kõhu siseküljel. Kui nende sisse tuleb sööki, siis nad hüppavad ringi, kuni söök on pudi. (6a Camilla)
* Keha peab toitu saama, et ellu jääda. Ja see on kallis lõbu. Itaaliasalat maksab näiteks üle viie krooni ruutmeeter. (5a Vidar)
* Toit kukub otse sellesse potti, mis meil kõhus on. Ja siis voolab pissipõie kaudu pepust välja. (6a Julie)
* Lehmal on neli käppa, mis ulatuvad maani, kui ta jookseb. (5a Ingeborg)
* Loomade keha asub tavaliselt pea taga ja käpad tolknevad allpool. (6a Katja)
* Kui siga paaritada lambaga, võib juhtuda, et sünnib metssiga. Kui loomad paarituvad, siis nad värisevad hullusti, nagu kardaksid jubedasti. (6a Thomas)
* Aafrika lehmad söövad banaane, aga kui nad on ahvid, siis elavad nad dzunglis ja otsivad kirpe. (5a Christel)
* Inimesel on mitmesugust nahka. Eesnahk on näiteks nahk, mis on inimesel eespool, ja taganahk asub tagumikus.(6a Therese)
* Naised koosnevad munasarjadest, ja nad mõtlevad rohkem. (6a Siri)
* Meeste kehal on rohkem esiosi. (6a Julie)
* Vanad inimesed ei pea autos istuma lastetooli. Aitab sellest, kui neil on kitsas rihm ümber. Kui juhtubki avarii, siis pole ka häda midagi, sest nad niikuinii surevad varsti ära. (7a Alex)
*Et lapsi saada, peavad seemned võistlema. Kui seemned päris kõvasti spurdivad, siis võib juhtuda, et sünnib kolm kaksikut... (7a Johan)
... ja halvemal juhul saab nelimunalisi lapsi (5a Ville)
* Ega ei peagi abielluma kirikus. Seda võib teha ka sotsiaalkontoris. Või võib kokku kolida, nii et ei räägi kellelegi. Peaasi, et ise tead(6a Nina)
* Nina on tegelikult hingamise lihas. Aga seda võib kasutada ka tati vedamiseks. EMIL,6-A
* õlu muudab keha tihti väga ebasümmeetriliseks. HERMAN,9-A
* Närvid on nagu mingi kampsun, mille jumal on meie sissekudunud. Kui üks lõng katki läheb, siis lähed hulluks ja paistad näost imelik. ROBERT,7-A
* Maainimesed naeravad väga palju, sest nad saavad nii palju värsket õhku. Ma ei usu, et nende lapsed peavad lasteaias käima, sest neil on kodus õues nii palju värsket õhku. Pealegi nad söövad lilli, sest see on kasulik. Maainimesed paistavad täitsa harilikud, eriti tagantpoolt. Aga kui on udu, siis neid ei ole näha. VICTORIA,6-A
* Ämm on karistus selle eest, kui abiellud isikuga, keda sa ei tunne. PAL,7-A
* Vanasti öeldi teistele «ma armastan sind». Tänapäeval ei pea õnneks nii kohutavalt pingutama. Minu meelest piisab täiesti, kui öelda «tule siia!» / Holger, 8 a.
* Isad on üsna vähesega rahul, peaasi et see on piisavalt suur. / Jan, 6 a.
* Perekonnas võid ütelda täpselt seda, mida mõtled, ilma et peaks kartma, et keegi samamoodi mõtleb. / Hakan, 6 a.
* Perekond on palju inimesi, kes on üksteise kõhust välja tulnud. / Märten, 5 a.
* Peret planeerida tähendab kellegagi paljuneda. Siis peab üksteise sisse teatud asju panema, aga see on puhtalt eraasi. / Hanna, 5 a.
* Ma ei arva, et vanematel oleks vaja tuhnida lastetoas või mänguasjakastis. Ma leian, et seal võiks olla läbikäik keelatud./ Jens, 5 a.
* Armastusest võib pimedaks jääda. See tuleb sellest, et sulle meeldib keegi nii väga, et sa lihtsalt ei suuda vaadata seda inimest hariliku pilguga. / Pernilla, 8 a.
* Abielu ja vabaabielu on peaaegu üks ja seesama, välja arvatud see, et ühte sa pead ja teine on vabatahtlik. / Siiri, 7 a.
* Erinevused suguorganite vahel muutuvad võrdõiguslikkuse seaduse tõttu üha väiksemaks ja väiksemaks. / Merete, 9 a.
* Pastor küsib, kas tahad abielluda sellega, kes su kõrval seisab, või tahad kedagi teist. Enamasti seal kedagi teist ei ole, nii et vastad "jaa". / Emil, 7 a.

MIKS ARMASTUS JUST KAHE KONKREETSE INIMESE VAHEL TEKIB?
"Noh, see on sellepärast, et äkki on ühel inimesel mingid värinad ja siis ta leiab kellegi teise, kellel on ka sellised värinad." Andrew 6 a.
"Keegi pole päris kindel miks see juhtub, aga ma olen kuulnud, et sellel on mingit pistmist lõhnaga, sellepärast ongi...parfüümid ja deodorandid nii populaarsed." Mae 8 a.
"Ma arvan, et sa pead mingi noolega pihta saama või midagi seesugust, aga see ülejäänud ei pidavat enam nii valus olema." Manuel 8 a.

ILU JA VäLIMUSE ROLL ARMASTUSES
"Kui sa tahad, et sind armastaks keegi, kes pole juba su enda perekonnast, siis poleks kahjuks olla ilus ka." Anita 8 a.
"See pole alati tähtis, milline sa välja näed. Vaata mind. Mina olen ju ilus, aga mul pole veel kedagi, kellega abielluda!" Brian 7 a.

ARMASTUSE TäHTSUSEST
"Armastus on kõige tähtsam asi maailmas, aga pesapall on ka lahe." Greg 8 a.

KONFIDENTSIAALSED ARVAMUSED ARMASTUSEST
"Mina olen igati armastuse poolt, ainult niikaua kui see ei juhtuks siis, kui "Mootorratturhiired" telekast tuleb." Jill 6 a.
"Armastus on tobe... aga ma ikkagi vist proovin kunagi." Floyd 9 a.
"Eile ma suudlesin ühte tüdrukut ühes privaatses kohas... me olime puu taga." Crey 7 a.
"Armastus leiab sind isegi siis, kui sa üritad selle eest end ära peita. Ma olen üritanud ennast peita sellest ajast saadik kui ma olin viiene. Tüdrukud ikka leiavad mind üles." Dave 8 a.

MõNED KINDLAD VIISID, MISMOODI PANNA TEIST INIMEST ENDASSE ARMUMA
"ütle, et omad tervet kommipoodide ketti." Del 6 a.
"üks kindel värk on viia tüdruk välja sööma. Vaata midagi, mis talle kindlalt meeldib. Minu puhul friikartulid alati mõjuvad." Bart 9 a.

KUIDAS SAADA ARU, ET KAKS INIMEST, KES RESTORANIS õHTUSTAVAD ON ARMUNUD?
"Armastajad ainult vahivad teineteist ja söök jahtub ära... Teised inimesed hoolivad ikka rohkem sellest toidust." Bart 9 a.
"Vaata kas mehel on huulepulga jälgi näos?" Sandra 7 a.

MIDA INIMESED TAVALISELT SEL AJAL MõTLEVAD, KUI NAD ÜTLEVAD: "MA ARMASTAN SIND"?
"Inimene mõtleb, et jaah ma tõesti armastan teda. Loodan, et ta käib vähemalt korra päevas dushi all." Michelle 9 a.

MILLAL VõIB KEDAGI TEIST SUUDELDA
"Siis kui see teine on rikas." Pam 7 a.

KUIDAS OLLA HEA ARMASTAJA
"Enamuse aega tuleb armastades mööda saata, selle asemel, et minna tööle." Dick 7 a.
"ära unusta oma naise nime... see võib armastuse sassi ajada." Erin 8 a.
"Peab olema hea suudleja. Siis võib-olla naine ei panegi tähele, et sa jälle jätsid prügiämbri välja viimata." Dave 8 a.
Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Midagi huvitavat Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes