beebiveeb.net foorum
KKK  Profiil  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  Kasutajagrupid  Liikmete nimekiri  Otsi  Registreeri  Logi sisse
Mõned vead ja paar ettepanekut

Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Silma hakanud vead
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kadiliis
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Teis, 07.Veeb.2006 15:05    Teema: Mõned vead ja paar ettepanekut Vasta viitega

Tere,
Minu kodulehel on mingil põhjusel näha kahe lahtri pealkirjad, kuhu ma midagi kirjutanud ei ole:
1. Kõige algus/ nimepanek on näha TEISED VALIKUD OLID:
2. Kõige algus/esimest korda koju all on näha rida ILM OLI:
Kas oleks võimalik need minu lehelt kustutada, kuna ei soovi neid lahtreid täita?
Ja veel küsiks kas oleks võimalik ka tervise teema all juttude järjekorda muuta? Näiteks sama süsteemiga nagu saab piltide all kataloogide järjekorda muuta.
Ja lõpetuseks võiks ost-müük all ka ostu kohta teha eraldi lahtrid, analoogselt müügi all olevatele lahtritele. Hetkel pole ka avalehel võimalik ostusoovi avaldada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kadiliis
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Püh, 12.Veeb.2006 12:12    Teema: Vasta viitega

Uu administraator, kuhu sa kadunud oled Crying or Very sad
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm, 13.Veeb.2006 09:30    Teema: administraatorilt Vasta viitega

Tere! Peame kahjuks tunnistama, et uq software meeskond on osaliselt puhkusel, ning seetottu on ka vastamine veidi hairitud ja aeglane. Veaparandusi katsume me teha kord nadalas. Palume kannatust
Tagasi üles
kadiliis
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Laup, 18.Veeb.2006 11:11    Teema: Vasta viitega

Selge, ilusat puhkust!
Tagasi üles
kadiliis
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Nelj, 23.Veeb.2006 16:31    Teema: Re: Mõned vead ja paar ettepanekut Vasta viitega

Head Vabariigi aastapäeva kogu teie kollektiivile ja loodetavasti saate peale pühi aega tegeleda esialgses kirjas mainitud vigade parandamisega Rolling Eyes

kadiliis kirjutas:
Posted: Tue Feb 07, 2006 3:05 pm
Minu kodulehel on mingil põhjusel näha kahe lahtri pealkirjad, kuhu ma midagi kirjutanud ei ole:
1. Kõige algus/ nimepanek on näha TEISED VALIKUD OLID:
2. Kõige algus/esimest korda koju all on näha rida ILM OLI:
Kas oleks võimalik need minu lehelt kustutada, kuna ei soovi neid lahtreid täita?
...
Tagasi üles
kadiliis
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Teis, 07.Märts.2006 17:52    Teema: Vasta viitega

Tuleks siis taaskord sama murega, täpselt 1 kuu on möödas, aga kahjuks ei ole te saanud aega, et mulle vastata. Kas on tegemist niivõrd keerulise probleemiga? Sel juhul võiks ju kasvõi sõnakese selle kohta poetada Sad Kahju kohe, et alguses nii suure hoo ja innukusega alustatud beebiveebi projekt nüüd justkui varjusurmas oleks, liitub küll uusi kasutajaid, aga pole näha, et peale selle mingit tegevust toimuks. Tore oli alguses kõike proovida ja uusi ideid, ettepanekuid teha, kuid kui mingit vastukaja ei saa, siis tundub see ju mõttetu... Siiski on veel säilinud lootus, et asi ehk taas paremuse poole liigub.
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm, 08.Märts.2006 22:32    Teema: Beebiveeb.net vastus Vasta viitega

Tere, me tegeleme keskkonnaga jätkuvalt ning mida kauem me onlines olnud oleme, seda rohkem saame ka erinevaid palveid ning lisaasju, mis vaja ära teha. Kuna me selle murega ei ole jõudnud veel tegeleda, siis ei tähenda see kindlasti seda, et asi seisma oleks jäänud. Palun veel natukene kannatust. Kindlasti saame ka selle probleemi lahendatud!
Tagasi üles
Admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm, 29.Märts.2006 20:22    Teema: väiksemad probleemid Vasta viitega

Tere, nüüd on ka see mure lahendatud. Me tõesti täname meie kasutajaid selliste märkuste eest, mis on seotud asjadega mida me ise ei pruugi tähele panna. Viivitused tekkisid asjaoludest, et kuna kasutajaid on nüüd rohkem peame me rohkem muudatusi korraga ära tegema - see tahab keskkonna tõrgeteta töö! Üsna pea on tulemas suurem pakett paljude soovitud muudatustega, mis me Teie suurepärastest ideedest välja oleme valinud. Anname lähiajal uuesti teada!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Silma hakanud vead Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes