beebiveeb.net foorum
KKK  Profiil  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  Kasutajagrupid  Liikmete nimekiri  Otsi  Registreeri  Logi sisse
kes täidab beebiveebi?

Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Meeldivad kogemused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sipu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis, 17.Jan.2006 15:37    Teema: kes täidab beebiveebi? Vasta viitega

kuidas teie peredes on, kes põhiliselt beebiveebi täitmisega tegeleb? Kas emme või issi?Smile

Meil on nii, et täidame issiga koos. Siis vahest vaidleme, mida ikka täpselt kirjutada ja kuidas asjad täppselt olid:))))

Rääkiga ka oma kogemustest;)
Tagasi üles
kadiliis
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Teis, 17.Jan.2006 16:15    Teema: Vasta viitega

Meil täidab emme, issi siis aegajalt vaatab, mis emme kirja on pannud. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
oliveri emme
Külaline

PostitusPostitatud: Teis, 17.Jan.2006 19:39    Teema: täidame koos Vasta viitega

kuna meie issi on selle beebiveebi projektiga seotud, siis täidame ikka koos. aga see on nii, et mina täidan korralikult ja pühendumusega, siis issi tahab põhiliselt ikka näha kas keskkond töötab ja paneb mõnikord tõelist luulet sisse Very Happy siiani on lehel info, et esimese reisi tegime Austraaliasse ja vaatasime seal kängurusid ja toredaimad mälestused olid känguru silitamine, lasteaias oli esimeseks kasvatajaks Mari ja siis ka Reet - ei no tõesti Smile Enamuse testandmeid olen ma jõudnud nüüd õnneks välja noppida Twisted Evil Very Happy

http://oliver.beebiveeb.net
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Meeldivad kogemused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes