beebiveeb.net foorum
KKK  Profiil  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  Kasutajagrupid  Liikmete nimekiri  Otsi  Registreeri  Logi sisse
isa lapsega

Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Ebameeldivad kogemused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Argo
Külaline

PostitusPostitatud: Reede, 13.Jan.2006 12:10    Teema: isa lapsega Vasta viitega

ma tõstataks ühe sellise küsimuse... tavaliselt käivad väikeste lastega igasugustel üritustel emad. Mina olen aga oma lapsega ise mitmetel sellistel emadele-lastele mõeldud üritustel käinud. Ja mulle tundub, et need kõik ongi rohkem just emadele mõeldud ja kui mõni laps tuleb oma isaga, siis vaadatakse teda võibolla isegi natukene imelikult.

kuidas teie selle peale vaataksite????
Tagasi üles
raian
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Reede, 13.Jan.2006 16:14    Teema: Vasta viitega

positiivselt vaataks selle peale loomulikult. oleks rohkem selliseid isasid Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
külaline
Külaline

PostitusPostitatud: Reede, 13.Jan.2006 20:51    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on ka ainult tervitatav, kui isa lapsega üksi ilma emmeta aega veedab. Selliseid isasid võiks rohkem olla, kes tahavad lapsega väljas käia. Meie issi küll kodus tegeleb lapsega, aga üksi ilma emmeta ta küll lapsega kuskile beebikooli ei taha minna. Eks põhjus ka selles, et laps alles päris pisike ja issi kardab, kas ta ikka hakkama saab. Ei usu, et emmed sind imelikult vaatavad, usun et nii mõnigi vaatab hoopis kadestavalt. Osale ikka julgelt edasi sellistel üritustel ja head kasvamist sinu pisikesele.
Tagasi üles
Külaline

PostitusPostitatud: Reede, 20.Jan.2006 14:42    Teema: Vasta viitega

ooh... ole rahulik. naudi lapsega olekut, kuni naine leiab normaalsema mehe ja sul keelustab laste vaatamise.
Tagasi üles
vairoander
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Nelj, 14.Jan.2010 10:03    Teema: Vasta viitega

Meil tegeleb issi heameelega titaga ja tore on vaadata kui teisedki isad lastega tegelevad.
Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Ebameeldivad kogemused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes