beebiveeb.net foorum
KKK  Profiil  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  Kasutajagrupid  Liikmete nimekiri  Otsi  Registreeri  Logi sisse
Tasuta proovikonto pereklubi kaudu, aga ka sertifikaadikaart

Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Kõik teised küsimused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kristin
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Reede, 22.Mai.2009 13:09    Teema: Tasuta proovikonto pereklubi kaudu, aga ka sertifikaadikaart Vasta viitega

Mure selline, et tellisin endale selle kinkesertifikaadi, siis aga avastasin, et pereklubi kaudu saab teha endale tasuta selle proovikonto - mina muidugi suure hurraga selle seal ka tegin, sest tahtsin kangesti täitma asuda juba, aga vat see hetk ei mõelnud üldse, et olin juba kaardi tellinud Sad
Nüüd mõtlengi, et kas annab miskit teha nii, et ma ei peaks seda kontot ära kustutama või miskit, sest tahaks ju ikka neid kasutaja tunnuseid ja seda veebiaadressi nüüd samaks jätta, ma võiks ju lehte uuesti täita, aga uue konto tegemisel, ei saa ma ju enam samu kasutajatunnuseid ja muid asju kasutada, kuna need on ju juba nüüd kasutuses Rolling Eyes
Kas on mingi võimalus, et ma ei pea seda kontot kustutama vaid saan seda pikendad ja samas ei pea ka uut tegema sest see kaart on mul ju juba kodus ja selle eest tuleb ju ka maksta varsti, aga ei tahaks topelt maksta - kas annaks seda kaarti kuidagi ära kasutada pikendamisel või ei ole mul enam muud võimalust kui kas maksta topelt - st siis kaardi eest ja kuna ei taha seda proovikontot ka kaotada siis ka selle pikendamise eest ?
Või kui topelt maksta ei taha, siis pean sellest proovikontost loobuma ja kaardiga uue tegema ?
oh mu rumal pea Evil or Very Mad
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede, 22.Mai.2009 14:26    Teema: Vasta viitega

Tere,

te pole esimene kellel nii juhtub. Makske sertifikaadi arve alusel ära, saatke meile beebiveebi tagasiside kaudu teade ja näiteks selgituseks see foorumi postitus. Me pikendame siis "kristin" kontot.
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Reede, 22.Mai.2009 16:35    Teema: Vasta viitega

tänud Wink
aga pikendada tahan teist kontot mitte ´´ Kristin`´ oma vaid ´´Renar´´ kontot, Kristini konto on mul juba ammu olemas ja kehtib veel 2010 aastani, aga ´´Renar´´ on see konto mille alles tegin ja seda tahaks nüüd pikendada

Kas ma kirjutan sellest sellele info@beebiveeb.net aadressile ?
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede, 22.Mai.2009 17:07    Teema: Vasta viitega

See on üldine email, kus suunatakse teie kiri edasi. Kõige kiiremini saab kontodega seotud probleemid lahendatud siis kui Beebiveebi muutmiskeskonnas vajutate lingile "TAGASISIDE JA VIGADEST TEATAMINE".
beebiveeb.net

PostitusPostitatud: Reede, 22.Mai.2009 18:33    Teema: Vasta viitega

ok tänud veelkord Wink
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis, 05.Jan.2010 16:55    Teema: Vasta viitega

Kui kellegil tegib tulebikus sarnane probleem, siis nüüd saab seda lahendada kui valite Beebiveebi menüüst KOODI AKTIVEERIMINE. Seda saate kasutada ka juhul kui teil on üle mõni demokood.
Uus teema   Vasta teemale    beebiveeb.net foorum -> Kõik teised küsimused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes